facebook_page_plugin

Konkursy

 

kirkland fajne

 

kirk logProgram Stypendialny im. Lane'a Kirklanda

– otwarta rekrutacja na rok akademicki 2018/2019

 

Program adresowany jest do posiadających wyższe wykształcenie młodych liderów zainteresowanych rozwojem demokracji, gospodarki i społeczeństwa obywatelskiego w swoich krajach i w regionie. Realizacja Programu odbywa się w ramach 2 semestrów studiów na polskich uczelniach oraz co najmniej 2-tygodniowych staży zawodowych w instytucjach państwowych lub prywatnych. Zaproszenie do składania wniosków kierujemy do kandydatów zdecydowanych po zakończeniu stypendium wrócić do swojego kraju, by wdrażać tam przygotowany w ramach stypendium projekt lub zdobytą wiedzę.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE                FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

FAQ

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

 dyplom male

01 Kirkland researchProgram Kirkland Research

otwarta rekrutacja na rok 2018

 

W ramach Programu oferujemy krótkoterminowe, czteromiesięczne staże badawczo-naukowe dla osób mających już ugruntowaną pozycję naukową.
Zaproszenie do składania wniosków kierujemy do kandydatów zdecydowanych na powrót do swojego kraju po zakończeniu stypendium, by wdrażać tam zdobytą w ramach stypendium wiedzę.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE                FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

FAQ


kirk white2

Adres

Biuro Programu Stypendialnego im. Lane'a Kirklanda

Fundacja Liderzy Przemian

Al. Jerozolimskie 133 lok. 56

02-304 Warszawa 

fundacja@leadersofchange.pl

PAFW Medium2

Search