facebook_page_plugin

 

Kirkland research logo basicDOKUMENTY WYMAGANE DO UDZIAŁU W KONKURSIE:

1. Poprawnie zarejestrowany formularz on-line

2. Dwa listy referencyjne (według wzoru w języku polskim lub angielskim) wysłane drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Kopia dyplomu potwierdzającego 5-letnie studia wyższe (ewentualnie kopia dyplomu kandydata nauk) wysłane drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Instrukcja posługiwania się formularzem on-line

1. Formularz należy wypełnić (w języku polskim lub angielskim) zgodnie  z opisem pól. Jeżeli wszystkie pola nie będą wypełnione, formularz nie zostanie zarejestrowany. Podobnie – jeśli projekt pobytu nie będzie miał wymaganej liczby znaków (wymagane 4000-6000 znaków ze spacjami).

2. Istnieje możliwość zapisu wersji roboczej (przycisk na dole „Zapisz wersję roboczą”). Należy wówczas zapisać sobie kod dostępu. Wersje roboczą otwieramy kodem (przycisk „Wczytaj wersję roboczą”). Tak otwarty formularz można edytować i zarejestrować dopiero wersję ostateczną  (przycisk „Zarejestruj formularz”). Po tej operacji nie można już zmieniać danych.

3. Po zarejestrowaniu formularza otwiera się strona PDF do wydruku. Należy ją wydrukować, podpisać, nakleić zdjęcie i wysłać razem z listami rekomendacyjnymi i kopią dyplomu ukończenia studiów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PO POLSKU do Programu Kirkland Research (4 miesiące)

 

        _________________________________________________________________________________

Uwaga!

W związku z pojawieniem się informacji o komercyjnych praktykach związanych z pomocą przy aplikowaniu do uczestnictwa w Programie Kirklanda, kierownictwo Programu niniejszym oświadcza, że nie współpracuje z żadnymi osobami ani firmami, które prowadzą podobne praktyki.

Udzielanie i korzystanie z odpłatnej pomocy w procesie aplikowania do Programu jest sprzeczne z zasadami Programu. Osoby zaś, które z takiej pomocy skorzystały nie będą miały żadnych przywilejów w trakcie procesu selekcji uczestników Programu.

Ponadto, Program Kirklanda nigdy nie udzielał i nie planuje udzielać zgody na wykorzystywanie w celach komercyjnych jakichkolwiek materiałów informacyjnych opublikowanych w ramach Programu ani wywiadów udzielanych przez członków jego zespołu.

Kierownictwo Programu uznaje za oczywiste, że projekt przygotowany nie samodzielnie nie może być podstawą do ubiegania się o stypendium.

Kirkland logo new 2018 bottom1

Adres

Biuro Programu Stypendialnego im. Lane'a Kirklanda

Fundacja Liderzy Przemian

Al. Jerozolimskie 133 lok. 56

02-304 Warszawa 

fundacja@leadersofchange.pl

PAFW Medium2

Search